Odzyskiwanie danych w pewne postępowanie.

Odzyskiwanie danych w pewne postępowanie.

25 października 2022 Wyłączono przez akte

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli chodzi o utratę danych, najczęstszą przyczyną jest uszkodzone urządzenie pamięci masowej. Starsze urządzenia, na przykład, mogą mieć chip pamięci, który nie jest już serwisowany przez użytkownika, a odzyskanie utraconych danych może być bardzo trudne. Być może najlepiej będzie rozważyć zakup nowego urządzenia w miejsce uszkodzonego, zamiast próbować odzyskać dane.

AirMore

AirMore to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która działa za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Aplikacja łączy się z komputerem i pozwala na przesyłanie plików i zarządzanie aplikacjami z urządzenia mobilnego. Obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android. Obsługuje również bezprzewodowy sprzęt przenośny do przechowywania danych. Korzystanie z AirMore jest proste, ponieważ potrzebujesz tylko komputera i połączenia z Internetem.

Ten program przywraca usunięte dane z urządzeń z systemem Android, a także innych urządzeń. Może pomóc ponownie zapisać zdjęcia, kontakty, filmy, muzykę i inne. Ponadto, może przywrócić formatowanie telefonu, jak również. A najlepsze jest to, że jest darmowy!

Kolejną cechą, która sprawia, że AirMore jest wyjątkowy jest to, że może odzyskać dane ze wszystkich typów scenariuszy utraty danych. Niezależnie od tego, czy jest to karta SD, uszkodzony telefon, czy zalany wodą telefon, AirMore może pomóc Ci odzyskać wszystkie ważne dane. Oprogramowanie podąża za prostym trzyetapowym procesem, aby odzyskać dane. Po rozpoczęciu procesu skanowania, możesz zobaczyć podgląd odzyskiwanych danych. Program jest bezpieczny i nie spowoduje wycieku danych podczas skanowania.

Oprogramowanie działa na urządzeniach z systemem iOS, a także na urządzeniach z systemem Android. Działa poprzez zaznaczanie usuniętych plików i istniejących plików. Jest to pomocne w sytuacjach, gdy system operacyjny ulega awarii i telefon nie może odzyskać danych. Inną opcją jest rootowanie telefonu. Jest to dodatkowa opcja, ale należy pamiętać, że darmowa wersja nie obsługuje odzyskiwania plików z pamięci wewnętrznej urządzeń z systemem Android.

Jak wspomniano, można go pobrać i zainstalować za darmo. Program obsługuje również system Android 2.3 i wyższy. To oprogramowanie jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android, a jego interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Ponadto jest kompatybilny z urządzeniami iOS i większością kart SD. Działa również na urządzeniach zrootowanych.

Wiertło tarczowe

Disk Drill to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która pozwala odzyskać utracone lub usunięte pliki na zakorzenionym urządzeniu z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej, a także zewnętrznych kart pamięci. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone dokumenty, filmy, obrazy i inne pliki. Oprogramowanie jest bezpłatne do użytku osobistego. Aby go użyć, potrzebujesz działającego kabla USB i kodu rejestracyjnego. Gdy masz już działający kabel USB, możesz zainstalować aplikację na urządzeniu z systemem Android i rozpocząć odzyskiwanie danych.

Interfejs programu do odzyskiwania danych został również ulepszony, aby uczynić go bardziej przyjaznym dla użytkownika. Został on zorganizowany, aby ułatwić znalezienie potrzebnych plików, a każda funkcja jest dostępna z głównego okna. Pozwala również na wyszukiwanie i filtrowanie plików, które chcesz odzyskać. Interfejs jest również wielką pomocą, gdy próbujesz odzyskać pliki ze sformatowanego dysku.

Disk Drill for Android to potężne, a zarazem proste narzędzie do odzyskiwania danych. Może odzyskać zawartość zarówno z wewnętrznej pamięci masowej, jak i ze źródła zewnętrznego, w tym z karty SD. Może również odzyskać dane z wielu typów danych i z różnych urządzeń z systemem Android. Jego zaawansowane algorytmy mogą pomóc w przywróceniu utraconych plików, w tym kontaktów, zdjęć i filmów.

Program ten można pobrać bezpłatnie i zainstalować w ciągu kilku minut. Po zainstalowaniu można odzyskać do 500MB danych. Zawiera on również dodatkowe narzędzia do ochrony danych.

Disk Drill dla Androida

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to darmowe oprogramowanie, które pozwala odzyskać utracone pliki na urządzeniu z systemem Android. Narzędzie może odzyskać pliki z wewnętrznych partycji i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Program skanuje urządzenie i pokazuje możliwe do odzyskania pliki, które można zapisać na komputerze lub przenieść na urządzenie z Androidem za pomocą połączenia USB.

Disk Drill jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym z tabletami. Działa w trybie USB Mass Storage, co pozwala mu uzyskać dostęp do partycji pamięci na urządzeniu. Możesz użyć Disk Drill na smartfonach Nexus, smartfonach Samsung Galaxy i Edge, a także wszystkich tabletach z Androidem. Nowsze wersje Androida mogą jednak wymagać rootowania, w którym to przypadku odzyskanie danych będzie trudniejsze. Oprogramowanie przeprowadzi Cię przez proces i powie Ci, jak uzyskać najlepszą stopę odzysku.

Ponadto Disk Drill zawiera funkcję ochrony danych. Przechowuje on usunięte pliki w skarbcu odzyskiwania. Ta funkcja jest podobna do dodatkowego Kosza, który zapisuje usunięte dane przez wstępnie ustalony okres czasu. Ta funkcja pomaga szybko odzyskać usunięte pliki. Jest bezpłatny i możesz go używać tyle razy, ile potrzebujesz.

Disk Drill pozwala wybrać miejsce odzyskiwania plików. Posiada kilka opcji odzyskiwania, w tym głębokie skanowanie i szybkie skanowanie. Posiada również funkcję ochrony danych i funkcję pauzy. Istnieje również wersja próbna, która pozwala odzyskać do 500 MB danych za darmo. Wersja próbna daje również możliwość tworzenia kopii zapasowych ważnych plików.

Disk Drill może być używany na wielu urządzeniach, w tym komputerach Mac i zewnętrznych pamięciach masowych. Obsługuje również wiele różnych typów plików i systemów plików. Działa szybko i jest łatwy w użyciu. Aplikacja posiada również wbudowany podgląd plików. Co więcej, Disk Drill posiada również dodatkowe narzędzia, takie jak Recovery Vault, które ułatwiają odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]