Odzyskiwanie danych ceny plus wykonalności.

Odzyskiwanie danych ceny plus wykonalności.

30 października 2022 Wyłączono przez akte

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Jeśli usunąłeś dużo danych ze swojego telefonu z systemem Android, ważne jest, abyś przestał używać go do przechowywania nowych danych. Jeśli nadal używasz telefonu do nowego przechowywania danych, ryzykujesz nadpisanie danych, które zostały usunięte. Może to być problem, jeśli próbujesz odzyskać usunięte zdjęcia lub filmy.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do naprawy danych Tenorshare UltData for Android to przydatne narzędzie do odzyskiwania utraconych i usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Wykonuje szybkie skanowanie urządzenia i odzyskuje utracone pliki niemal natychmiast. Zapewnia również podgląd plików, które odzyskał. Obsługuje kilka scenariuszy użycia, w tym odzyskiwanie muzyki, filmów, zdjęć, dokumentów, danych WhatsApp i innych.

To narzędzie pozwala użytkownikom odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej lub karty SD urządzeń z systemem Android bez dostępu root. Skanuje również dane, nawet jeśli nie ma kopii zapasowej. Ze względu na swoją ulepszoną funkcję odzyskiwania, oferuje wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. To również robi wielką pracę odzyskując dokumenty i pliki multimedialne z urządzeń z systemem Android.

Przyjazny interfejs UltData for Android sprawia, że jest to łatwy wybór dla każdego, kto potrzebuje przywrócić swoje dane z systemu Android. Jest szybki i łatwy w użyciu, a nawet może odzyskać usunięte zdjęcia. Oprócz zdjęć, UltData może również odzyskać usunięte pliki audio i wideo. Obsługuje odzyskiwanie usuniętych danych z aplikacji do obsługi wiadomości, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger i WeChat. Program jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, więc będzie w stanie odzyskać dane z różnych źródeł.

Po zainstalowaniu oprogramowania, można rozpocząć odzyskiwanie utraconych plików. To oprogramowanie będzie wymagało włączenia debugowania USB, podłączenia urządzenia do komputera i wybrania plików do odzyskania. Następnie rozpocznie wyszukiwanie brakujących informacji. To oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android odzyska utracone pliki, takie jak zdjęcia i wiadomości WhatsApp. Możesz nawet odzyskać pliki z pudełek telewizyjnych i tabletów z systemem Android.

Tenorshare UltData for Android może odzyskać utracone lub usunięte dane ze wszystkich smartfonów z systemem Android. Nie musisz mieć dostępu root, aby korzystać z programu, a także obiecuje, że nigdy nie udostępni Twoich danych platformom zewnętrznym. Ponadto przyjazny dla użytkownika interfejs programu sprawia, że jest on łatwy w nawigacji. Jest bezpieczny w użyciu i możesz skanować swoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych bez żadnych problemów.

Można również odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej telefonu, który jest oddzielnym urządzeniem pamięci masowej z karty microSD. Podczas gdy karta microSD przechowuje informacje osobiste, pamięć wewnętrzna jest używana do przechowywania mediów i innych rodzajów plików. Na przykład zdjęcia, filmy i muzykę z telefonu można przywrócić za pomocą Tenorshare UltData for Android. To oprogramowanie obsługuje również inne usługi przechowywania w chmurze, takie jak Dropbox i Google Photos. Możesz również uzyskać dostęp do tych plików z komputera za pomocą przeglądarki.

iCare Software

iCare Software for Android to program do odzyskiwania danych, za pomocą którego można odzyskać usunięte pliki z urządzenia mobilnego. Program ten dostępny jest w wersji przenośnej, którą można przechowywać na pamięci USB. Dzięki temu można z niego korzystać w każdej chwili, nawet jeśli telefon nie jest podłączony do komputera. Posiada również zaawansowany tryb odzyskiwania, który pozwala na przywrócenie wszystkich typów danych.

Darmowa wersja programu pozwala na odzyskanie usuniętych plików i folderów bez konieczności zakupu pełnej wersji. Po zainstalowaniu można podłączyć telefon z systemem Android do komputera i odzyskać pliki. Choć darmowa wersja nie jest tak zaawansowana jak pełna, to oferuje bogatą funkcjonalność. Dzięki darmowej wersji można odzyskać usunięte pliki, foldery i dyski.

iCare Data Recovery obejmuje podstawy odzyskiwania danych i może szybko wyodrębnić pliki. Jednak nie jest tak wszechstronny jak oprogramowanie iMyFone D-Back, które obsługuje więcej urządzeń i typów plików. iMyFone D-Back oferuje również więcej planów osobistych i oferuje szerszy zakres formatów plików i funkcji.

iCare Software for Android data recovery jest zdolny, ale ma kilka wad. Chociaż nie hog zasobów systemowych, jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy. Jest to dobra darmowa alternatywa, ale interfejs mógłby użyć trochę pracy.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android RecoverGo może odzyskać usunięte lub utracone pliki z telefonów i tabletów z systemem Android. Jest również w stanie odzyskać dane z zewnętrznych kart pamięci. Może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, muzykę, bazy danych i wiadomości e-mail. Proces odzyskiwania danych trwa tylko kilka minut. Po zakończeniu procesu skanowania można wyświetlić podgląd i wybrać określone pliki do odzyskania. Pliki zostaną następnie przywrócone na komputer.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, RecoverGo Android jest idealny do odzyskiwania utraconych danych z kart SD i pamięci wewnętrznej. Aplikacja wyświetla podgląd możliwych do odzyskania danych i pozwala wybrać te, które chcesz przywrócić. Dodatkowo obsługuje ponad jedenaście typów plików. Przypadkowe usunięcie danych z urządzenia mobilnego jest częstsze niż myślisz. Przypadkowe usunięcie danych jest powszechne, więc kluczowe jest posiadanie narzędzia do odzyskiwania danych, które pomoże Ci przywrócić dane.

Po pobraniu RecoverGo Android, możesz zacząć odzyskiwać usunięte pliki ze swojego urządzenia z Androidem. Oprogramowanie może odzyskać wszystkie typy plików z urządzeń niezakorzenionych i zakorzenionych. Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania upewnij się, że włączyłeś tryb debugowania USB na swoim urządzeniu. Możesz uzyskać dostęp do tego trybu, przechodząc do Ustawienia > O urządzeniu

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym tabletach i telefonach z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android. Może odzyskać zdjęcia, kontakty, filmy, a nawet zapisy czatu. Może nawet odzyskać dane z karty SD. Dzięki potężnym funkcjom oprogramowania do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest doskonałym wyborem dla każdego użytkownika Androida.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android to skuteczny sposób na odzyskanie utraconych danych i przywrócenie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jest to szybka i bezpieczna metoda, która nie wymaga rootowania ani instalowania żadnego oprogramowania na urządzeniu. Może również wykonać kopię zapasową telefonu na komputerze przed procesem odzyskiwania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może nawet odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. To oprogramowanie może przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp i wiadomości WhatsApp Business. Oprogramowanie obsługuje wszystkie typy danych WhatsApp i pozwala użytkownikom na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie umożliwia również selektywne odzyskiwanie usuniętych plików, umożliwiając wybór plików, które chcesz odzyskać. Może również odzyskać usunięte pliki multimedialne.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]