Ile kosztują ogrodzenia?

Ile kosztują ogrodzenia?

11 sierpnia 2022 Wyłączono przez akte

Ile kosztują ogrodzenia?

Łatwość montażu to zalet jakie posiadają ogrodzenia plastikowe winylu.

Ogrodzenia plastikowe zapewniają jednocześnie prywatność w naszego domku.


Być może zastanawiasz się, ile kosztują ogrodzenia. Powinieneś rozważyć rodzaj materiału i cenę materiału za pikietę stóp. Istnieje wiele różnych opcji do wyboru, w tym drewno, metal, winyl i drut kolczasty. W tym artykule poznasz najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy określaniu ceny ogrodzenia. Poniżej wymieniono niektóre z najczęstszych typów i ich koszty. Biorąc pod uwagę rodzaj materiału, koszt ogrodzenia zależy od rozmiaru, stylu i materiału.

Koszt drewna

Ile kosztują ogrodzenia? Jeśli rozważasz instalację plastikowego ogrodzenia, powinieneś wiedzieć, że drewno kosztuje około 3 566 dolarów za stopę liniową, nie licząc narzędzi i materiałów. Możesz zaoszczędzić ponad połowę tego kosztu, budując ogrodzenie samodzielnie. Jednakże, jeśli nie jesteś wykwalifikowanym stolarzem, możesz mieć trudności z ukończeniem projektu i skończyć z tanio wyglądającym ogrodzeniem. Jak więc można oszacować koszt ogrodzenia z tworzywa sztucznego?
plastikowe ogrodzenia są zwykle wykonane z sosny, która jest najbardziej przystępne drewno. Można oczekiwać, aby zapłacić $ 3 do $ 7 za stopę liniową dla whiteplastic ogrodzenia. Należy jednak pamiętać, że whiteplastic ogrodzenia rozkładają się w okresie dziesięciu lat. Jeśli chcesz ogrodzenie, które trwa dłużej, może chcesz rozważyć inny rodzaj drewna. Whitewood jest dobrym wyborem na ogrodzenie, ponieważ jest naturalnie odporny na gnicie, ale z czasem zmienia kolor na szary.
Jeśli chodzi o budowę plastikowego ogrodzenia, trzeba uzyskać pozwolenie na budowę, co kosztuje około $70-$400. Ponadto, trzeba będzie mieć badania gruntów, które zazwyczaj kosztuje $ 575, co pozwala wiedzieć, gdzie są linie własności. Dodatkowo, może trzeba wykonać kilka innych prac przygotowawczych, w tym równania, wypełniania, wykopywania i reslopping ziemi. Wszystkie te prace zwiększą ogólny koszt, ale koszt zależy od stanu ziemi.

Koszt metalu

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na kosztach plastikowego ogrodzenia, musisz mieć świadomość, że wymagają one konkretnych narzędzi i technik instalacji. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Przeciętny wojownik weekendowy może nie być w stanie sprostać temu zadaniu. Ale jeśli jesteś zdeterminowany, aby zaoszczędzić pieniądze na nowym ogrodzeniu, można usunąć stare ogrodzenie i sprzedać go lub przekazać go na cele charytatywne. Dobrym źródłem do uzyskania dokładnego koszsztachetysu ogrodzenia z tworzywa sztucznego jest Craftsman Estimator Costbook. Ta seria zawiera najnowsze ceny i przeglądy literatury z witryn internetowych DIY.
Przed uzyskaniem wyceny na ogrodzenie z tworzywa sztucznego, należy rozważyć kilka czynników. Użyty materiał, typ, styl i wysokość ogrodzenia są czynnikami. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa wysokość, tym wyższy koszt instalacji. Oprócz wysokości, inne czynniki, które określają koszt ogrodzenia, obejmują akcesoria i powierzchnię. Aby uzyskać dokładne oszacowanie, użyj poniższego kalkulatora. Istnieje wiele opcji dostępnych dla ogrodzeń plastikowych, a kalkulator może pomóc Ci zdecydować, który z nich będzie pasował do Twojej nieruchomości i budżetu.
Aluminium jest najbardziej przystępne z plastikowych opcji ogrodzenia. plastikowe panele ogrodzeniowe mogą wahać się od 25 dolarów do 325 dolarów za stopę liniową, ale cena kutego żelaza jest znacznie więcej. plastikowe ogrodzenia oferują zarówno trwałość i przystępność, co czyni je doskonałym wyborem w suchym klimacie. Jednak mogą one łatwo rdzewieć i mogą być drogie. Aby uniknąć rdzy i uszkodzeń, upewnij się, że kupujesz plastikowe panele ogrodzeniowe i bramy. Cena za plastikowe panele ogrodzeniowe wynosi około 10 dolarów za stopę liniową.

Koszt winylu

Koszt plastikowego ogrodzenia różni się znacznie w zależności od jego stylu, rozmiaru i koloru. Na przykład, ogrodzenie z drewna wzór ziarna może kosztować około 3.780 dolarów, podczas gdy ogrodzenie z czarnym wykończeniem może być nieco więcej. Bramy będzie również zwiększyć koszt plastikowego ogrodzenia, ponieważ wymagają one więcej sprzętu i pracy. Oszacowanie całkowitego kosztu bramy jest trudne, ale możliwe jest określenie ceny przed zatrudnieniem wykonawcy.
Cena plastikowego ogrodzenia różni się w zależności od stylu ogrodzenia i metody instalacji. Aby określić koszty, przeczytaj nasz przewodnik po plastikowych ogrodzeniach i skontaktuj się z wykonawcami Orange County, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli chcesz ogrodzenie, które wygląda tradycyjnie, wybierz ogrodzenie z pikiet winylowych. plastikowe ogrodzenie to dobry wybór dla nieruchomości o niskich wymaganiach konserwacyjnych. Doda piękno i funkcjonalność do swojej nieruchomości. Ogrodzenie wykonane z drewna wymaga jednak więcej konserwacji i wymaga więcej opieki.
Jeśli nie jesteś handmanem, możesz wybrać samodzielnie zainstalowany panel, aby zaoszczędzić pieniądze. Te ogrodzenia są łatwe w instalacji i nie musisz być wykonawcą, aby je zainstalować. Dystrybutor ogrodzeń plastikowych zapewni Ci fachowe wskazówki i materiały do instalacji. Po instalacji, można po prostu usunąć ogrodzenie w razie potrzeby. Te ogrodzenia są również łatwe do przeniesienia, jeśli zdecydujesz się sprzedać swój dom.

Koszt drutu kolczastego

Chociaż być może nie myślałeś o kosztach instalacji plastikowego ogrodzenia, średni koszt plastikowego ogrodzenia może wynosić około 2 920 USD. Cena ta może wahać się od 500 dolarów za małe podwórko do 7 500 dolarów za kilka akrów. Cena plastikowych ogrodzeń zależy od rodzaju, który wybierzesz, długości i ile pasm potrzebujesz. Dobrym sposobem na oszacowanie kosztów instalacji ogrodzenia jest spojrzenie na cenę plastikowych ogrodzeń w Twojej okolicy.
Koszt drutu kolczastego jest różny, ale im więcej pasm chcesz, tym droższe będzie ogrodzenie. Im więcej pasm masz, tym mniej prawdopodobne, intruzi będą mogli przeniknąć do ogrodzenia. Ponadto, powłoka wybrać dla swojego ogrodzenia będzie określić jego żywotność. Komercyjnie ocynkowany drut zwykle trwa około trzech miesięcy do roku, zanim zardzewieje. Aby uzyskać maksymalną trwałość, rozważ zapłacenie za drut ocynkowany klasy 1 lub klasy 3. Będziesz także wydawać mniej pieniędzy na naprawy, jeśli zdecydujesz się na materiał wyższej klasy.
Drut kolczasty do celów rolniczych zazwyczaj występuje w postaci podwójnej żyły o grubości 12+1/2 ze stali ocynkowanej. Jest on zainstalowany na wewnętrznej stronie słupków ogrodzeniowych. Dobrą zasadą przy stosowaniu drutu jest utrzymanie zwierząt gospodarskich po jednej stronie ogrodzenia, podczas gdy drut kolczasty po drugiej stronie będzie zapobiegać ucieczce zwierząt. Na szczęście istnieją alternatywy dla plastikowych ogrodzeń. Alternatywą, choć kosztowną, jest roślina o nazwie Osage orange bush. Jednak ta roślina jest trudna do uprawy i przeszczepu.

Koszt aluminium

Koszt plastikowych ogrodzeń zależy od kilku czynników, w tym rozmiaru, grubości, obszaru i czasu instalacji. Rozważ te czynniki i uzyskać kilka cytatów, aby znaleźć najlepszą ofertę. Uzyskanie wielu ofert zapewnia również, że nie marnujesz pieniędzy na niepotrzebne materiały i pracę. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą Ci obniżyć cenę nowego plastikowego ogrodzenia. Oprócz badania kosztów materiałów i pracy, można również poprosić wykonawcę o zniżki.
Mieszkaniowe ogrodzenia plastikowe klasy może kosztować od 25 dolarów do 325 dolarów za stopę liniową. Średnia wysokość ogrodzenia jest cztery stopy, podczas gdy długość może iść tak wysoko, jak osiem stóp. Wstępnie zmontowane bramy mogą kosztować 185 dolarów do 1350 dolarów. Pochodzą one w pojedynczych lub podwójnych zespołów bram i zakres szerokości od trzech do sześciu stóp. Koszt plastikowych bram ogrodzeniowych będzie zależeć od wielkości i elaborateness bramy. Zaleca się, aby rozważyć dożywotnią gwarancję dla plastikowego ogrodzenia.
Innym czynnikiem, który wpływa na koszt ogrodzenia z tworzywa sztucznego jest jego instalacja. Ponieważ plastikowe ogrodzenie jest dość trudne do zainstalowania, wymaga profesjonalisty, aby to zrobić. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca między słupkami ogrodzenia i upewnij się, że Twoja nieruchomość jest poziom. Profesjonalne ceny pracy mogą się znacznie różnić w zależności od obszaru, w którym mieszkasz i kod pocztowy, w którym mieszkasz. Zatrudniając instalatora ogrodzenia, zapytaj o to, jak długo zajmie im ukończenie projektu.
Koszt kutego żelaza
Plastikowe ogrodzenia są bardzo konfigurowalne, ale cena, którą zapłacisz, będzie zależeć od wielu czynników. Wielkość stoczni, wysokość ogrodzenia, dekoracje i wskaźnik żelaza będą określać ostateczny koszt. Można nawet mieć go malowane inne kolory niż czarny! Jest to zdecydowanie możliwe, aby znaleźć plastikowe ogrodzenie, które pasuje do tematu domu, a koszt jest mniejszy niż myślisz! Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów plastikowych ogrodzeń.
Plastikowe ogrodzenia są dostępne w wielu różnych stylach, a ceny mogą się drastycznie różnić. Czarne plastikowe ogrodzenia mogą być tak niskie, jak 115 dolarów za stopę liniową. Ale jeśli chcesz, aby dostosować swój płot jeszcze bardziej, kolorowe kutego żelaza kosztuje 30 dolarów do 35 dolarów za stopę liniową. Szkło ogrodzenia kosztować więcej niż zwykły czarny kutego żelaza, ale nadal są bardzo piękne. Ogrodzenia szklane są również droższe, ale muszą być wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać się z dala od elementów. Spodziewaj się zapłacić w dowolnym miejscu od 300 dolarów za stopę liniową dla wysokiej klasy ocynkowanego ogrodzenia.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem plastikowego ogrodzenia, rozważ kontakt z wykonawcą ogrodzenia. Zazwyczaj plastikowe ogrodzenie jest wyceniane przez stopę liniową, więc będziesz chciał zmierzyć długość i wysokość swojej nieruchomości. Następnie pomnóż tę liczbę przez średni koszt za stopę liniową. Jeśli nie jesteś pewien, poproś o kilka ofert i porównać je do średniego kosztu ogrodzeń, które rozważasz. Podczas gdy rozmiar jest najważniejszym czynnikiem przy określaniu kosztów plastikowych ogrodzeń, rodzaj użytego metalu będzie również odgrywał rolę w określaniu ceny bram z kutego żelaza.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]